Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, який підозрюється у замовленні вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк, через 2 дні після суду досі не одягнув електронний браслет. Про це Мангер повідомив в ефірі «Мокрик По Живому» на Громадському.

На питання ведучого, чи має Мангер на собі браслет, він сказав: «Зі мною зв'язувались представники поліції, які займаються браслетами, я думаю що на завтра він буде в мене на руці».

«Сьогодні були суди... був суд о 14:00, о 15:30... [у поліції] пояснили тим, що ще не отримали саме рішення суду», — додав Мангер.

Громадське звернулось до речника Національної поліції Ярослава Тракала з проханням прокоментувати слова Мангера. Однак, Тракало пообіцяв дати пояснення згодом.

Варто нагадати, що 3 квітня Шевченківський суд Києві зобов'язав Мангера вдягнути електронний браслет та здати закордонні паспорти.

Нагадаємо,

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Поділитись: