Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді застави у сумі майже 15 мільйонів гривень колишньому депутату Станіславу Березкіну. Його підозрюють у розкраданні 20 мільйонів доларів «Ощадбанку».

Про це повідомили в пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Також суд зобов'язав ексдепутата прибувати до визначеної службової особи зі встановленою періодичністю, а також не виїжджати з міста без дозволу слідчого прокурора чи суду й повідомляти про нове місце проживання чи роботи.

«Утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними, а також здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та на в’їзд в Україну», — йдеться в повідомлення САП.

Нагадаємо, 27 вересня Березкіну повідомили про підозру в розкраданні 20 мільйонів доларів «Ощадбанку».

20 листопада 2018 року Верховна Рада не підтримала зняття недоторканності з народного депутата, члена групи «Воля народу» Станіслава Березкіна.

Напередодні регламентний комітет Верховної Ради визнав законними подання на Березкіна у справі щодо заволодіння $20 мільйонами Ощадбанку агрохолдингом «Креатив». Водночас, члени комітету вважають необґрунтованими подання генерального прокурора про затримання та арешт Березкіна.

Поділитись: