Українця Павла Гриба після етапування до іншого слідчого ізолятора у російському Ростові-на-Дону побили в'язні, коли дізнались за якою статтею українець обвинувачується.

Українця Павла Гриба після етапування до іншого слідчого ізолятора у російському Ростові-на-Дону побили в'язні, коли дізнались за якою статтею українець обвинувачується. Зазначимо, що Гриба у РФ звинувачують у підготовці «теракту».

Про це Громадському повідомив батько Павла Гриба, Ігор. За його словами, цю інформацію Павло розповів своїй адвокатці  Марині Дубровіній, яка змогла зустрітись з ним у СІЗО 3 липня.

«Він повідомив, що під час етапування до Ростова-на-Дону був жорстоко побитий іншими російськими в'язнями, коли ті довідались за якою статтею Паша звинувачується», — повідомив Громадському батько Павла Гриба, Ігор.

За його словами, це відбулось 9-10 червня, коли Павла перевели із одного слідчого ізолятора до іншого.

Зі слів батька Гриба, в'язні забрали всі речі і продукти харчування, які передали політв'язню українські консули.

«Він залишився в одних шортах і майці. Ні засобів гігієни, ні змінної білизни не має. Зі слів Павла, таке ставлення з боку інших в'язнів буде і подальшому», — додав батько політв'язня. 

Раніше повідомлялось, що справу українського політв'язня Павла Гриба Північно-Кавказький окружний військовий суд розгляне у закритому режимі 9 липня.

Нагадаємо, у кінці серпня 2017-го український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило його сина Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Згодом з'ясувалось, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі. Гриба в РФ звинувачують у тероризмі. 

Як повідомлялося, у Росії заблокували переказ коштів на рахунок Павла Гриба.

15 грудня 2017-го року російський суд продовжив арешт українця Павла Гриба до 4 березня. 

У минулому році українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці їх не пустили.

28 квітня Жовтневий райсуд Краснодара продовжив до 4 липня термін утримання в СІЗО Павлу Грибу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утримуваному в РФ українцю Грибу не надають медичну допомогу і не передають пошту.

Батько Павла Ігор Гриб наголосив, що за час перебування у СІЗО у його сина значно погіршився зір. Раніше батько Гриба повідомляв, що російські силовики силовики посилили психологічний тиск на Павла.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile