УКРАЇНА

Суд РФ розгляне справу українця Павла Гриба 9 липня у закритому режимі

3 липня, 2018 18:57
УКРАЇНА/Суд РФ розгляне справу українця Павла Гриба 9 липня у закритому режимі
Зберегти
Вигляд
lead
Справу українського політв'язня, викраденого ФСБ Росії у Білорусі, розгляне Північно-Кавказький окружний військовий суд у закритому режимі 9 липня.

Справу українського політв'язня, викраденого ФСБ Росії у Білорусі, розгляне Північно-Кавказький окружний військовий суд у закритому режимі 9 липня.

Про це повідомив батько Павла Гриба — Ігор.

«Закінчилось судове засідання по справі Павла в Ростові-на-Дону. Рішення суду прогнозоване — залишити під вартою до 20 грудня та призначити попередні слухання на 9 липня в «Северо-Кавказском окружном военном суде» у закритому режимі», — написав Гриб.

За його словами, адвокат Марина Дубровіна повідомила, що Павло виглядає дуже виснаженим і подавленим.

«Він не може придбати ні медикаментів, ні продуктів харчування, бо Росфінмоніторинг, як вже 3 місяці заборонив надсилати грошові перекази. В камері дуже спекотно і задушливо», — додав Гриб.

Як відомо, у Росії Павла Гриба звинувачують у підготовці «терористичного акту». За легендою ФСБ, українець схиляв мешканку міста Сочі в РФ, з якою спілкувався у мережі, влаштувати вибух під час випускної лінійки у її школі.

Нагадаємо, у кінці серпня 2017-го український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило його сина Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Згодом з'ясувалось, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі. Гриба в РФ звинувачують у тероризмі. 

Як повідомлялося, у Росії заблокували переказ коштів на рахунок Павла Гриба.

15 грудня 2017-го року російський суд продовжив арешт українця Павла Гриба до 4 березня. 

У минулому році українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці їх не пустили.

28 квітня Жовтневий райсуд Краснодара продовжив до 4 липня термін утримання в СІЗО Павлу Грибу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утримуваному в РФ українцю Грибу не надають медичну допомогу і не передають пошту.

Батько Павла Ігор Гриб наголосив, що за час перебування у СІЗО у його сина значно погіршився зір. Раніше батько Гриба повідомляв, що російські силовики силовики посилили психологічний тиск на Павла.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом. 

Більше про:
# Росія
Пов`язані новини