Після бойових дій у районі Іловайська Донецької області наприкінці серпня 2014 року зниклими безвісти, за попередніми оцінками, залишаються 84 бійці.

Після бойових дій у районі Іловайська Донецької області наприкінці серпня 2014 року зниклими безвісти, за попередніми оцінками, залишаються 84 бійці.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян, передає прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

«У серпні 2014 року навколо Іловайська і у самому місті, за попередніми оцінками, 366 українських бійців загинуло, більше 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 хлопці досі вважаються зниклими безвісти», - сказав Вадим Троян.

Також він зазначив, що 11 з 84 — працівники системи МВС.

Раніше стало відомо, що під час бойових дій у районі Іловайська Донецької області наприкінці серпня 2014 року загинули понад 200 російських військових, ще понад 300 були поранені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Репортаж з Іловайська: як живе місто через три роки після трагедії

28 серпня 2014 року українські війська, які складались переважно із добровольчих батальйонів, потрапили в оточення в Іловайську Донецької області . 

За даними СБУ, під Іловайськом на той час перебували 3,5 тисячі російських військових.

У ніч з 28 на 29 серпня глава РФ Володимир Путін звернувся до бойовиків із закликом відкрити гуманітарний коридор для українських військових, що опинилися в оточенні.

29 серпня вранці українські військові двома організованими колонами почали рух з міста за попередньо домовленими з російською стороною маршрутами.

Обидві колони під час виходу із міста були розстріляні бойовиками та російськими регулярними частинами.

Згідно із розслідуванням ГПУ, яке продовжувалось 3 роки, під час Іловайського котла загинули 366 військових, ще 429 — дістали поранення різного ступеня, а близько 300 — потрапили у полон.

Вісім українських бійців, які воювали в оточенні під Іловайськом у серпні 2014 року, вже три роки залишаються у полоні бойовиків

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помилки керівництва АТО та масове дезертирство — головні висновки розслідування Іловайської трагедії.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile