Життя

Після звинувачень у домаганнях актора Джеймса Франко прибрали з обкладинки Vanity Fair

2 липня, 2018 20:18
Життя/Після звинувачень у домаганнях актора Джеймса Франко прибрали з обкладинки Vanity Fair
Зберегти
Вигляд
lead
Видання Vanity Fair 25 січня опублікувало спеціальне видання Hollywood Portfolio, під назвою «12 надзвичайних зірок, один миттєвий рік».

Видання Vanity Fair 25 січня опублікувало спеціальне видання Hollywood Portfolio, під назвою «12 надзвичайних зірок, один миттєвий рік».

Проте, як пише The Hollywood Reporter, на фото мав бути присутній іще один актор, а саме Джеймс Франко, нещодавно звинувачений у сексуальних домаганнях.

Зазначається, що актор брав участь у фотосесії та інтерв'ю для видання, проте був прибраний з фото.

Зазвичай на обкладинку Vanity Fair фотографують окремими групами, після чого у програмі об'єднують, тому для того, щоб прибрати Франко, не довелося перезнімати кадр.

У Vanity Fair підтвердили, що вирішили прибрати Франко з фото після того, як дізналися про звинувачення щодо нього.

Актора Джеймса Франко звинуватили у сексуальних домаганнях у січні 2018 року. Акторка Вайолет Палі звинуватила актора у тому, що він домагався до неї у машині та схиляв її до сексу. Також Палі сказала, що актор намагався спокусити її 17-річну подругу. Сам Франко відкинув звинувачення акторки.

Раніше понад 300 акторок, сценаристок, агенток, режисерок та інших представниць шоу-бізнесу запустили ініціативу Time's Up (Годі вже) для протидії сексуальним домаганням у розважальній індустрії.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу, а пізніше голлівудська акторка Роуз Макгоун звинуватила Вайнштейна в зґвалтуванні.

Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер  домагався її в готельному номері у французьких Каннах.

Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

13 грудня Сальма Хайєк опублікувала в газеті The New York Times великий текст про те, як Харві Вайнштейн домагався її під час роботи над фільмом «Фріда», а після її відмов погрожував закрити проект.

Згодом, у сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна СпейсіДастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея.

14 листопада вшосте звинуватили в сексуальних домаганнях Буша-старшого.

Вайншейтна виключили зі складу Британської академії кіно. А авторів серіалу «Картковий будиночок» змушують переписати сценарій через скандал зі Спейсі.

Пов`язані новини