Армія не перестане бути пріоритетом після досягнення миру.

Про це він заявив президент Володимир Зеленський на урочистому зібранні з нагоди відзначення 28-ї річниці Збройних сил України.

«На жаль, ми маємо гіркий досвід і знаємо, що буде, коли країна не готова захищати свої державні інтереси. Саме тому після досягнення довгоочікуваного миру армія не перестане бути нашим пріоритетом. Бо це запорука розвитку, незалежності, права на самостійний вибір шляху, яким рухається Україна», — сказав Зеленський.

Він заявив, що Україна обов'язково поверне свої території.

«Весь світ бачить, що ми справді прагнемо миру. Ми обов'язково повернемо наших людей та наші території. І зараз ми досягаємо цього дипломатичним шляхом. Але сильне військо робить позицію будь-якої держави впевненішою», — додав президент.

У листопаді 2019 року завершилося розведення військ у Золотому та поблизу Петрівського на Донбасі. Раніше сили розвели біля Станиці Луганської. Це три пілотні ділянки, де Москва вимагала розвести сили для проведення саміту лідерів «нормандської четвірки».

Згодом в Офісі президента України заявили, що лідери «нормандської четвірки» — президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель — зустрінуться 9 грудня у Парижі.

Президент Зеленський заявив, що під час зустрічі хоче підняти питання припинення війни на Донбасі, повернення окупованих територій та обмін полонених у форматі «всіх на всіх».

Поділитись: