Візит президента Володимира Зеленського до базового табору Головного управління розвідки на Донеччині, 26 вересня 2020 року
Фото:

Офіс президента

Після візиту на Харківщину, де розбився військовий літак Ан-26, президент Володимир Зеленський відправився на Донеччину, де побував у базовому таборі Головного управління розвідки.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Зазначається, що Зеленський перевірив умови проживання військових, зокрема житлові модулі, а також пообідав із солдатами.

«Глава держави скуштував борщ та рисову кашу. Він залишився задоволений стравами, якими годують військовослужбовців», — йдеться у повідомленні.

Крім цього, прес-служба Зеленського повідомила, що той вручив військовим державні нагороди.

Турне регіонами перед місцевими виборами

Так збігається, що президент Зеленський відправляється у поїздку по регіонах перед виборами — так було перед парламентськими виборами у 2019 році, так є і зараз, напередодні місцевих виборів.

Якщо на сайті глави держави зайти в розділ «новини», левову частку повідомлень там складають розповіді про робочі візити Зеленського у регіони. Серед іншого, він презентує «стратегії розвитку» областей.

Подекуди президентську команду звинувачують у порушенні виборчих правил, як це було у Києві, де Зеленський разом зі «Слугою Народу» презентували стратегію розвитку столиці — робили вони це на території КНУ імені Шевченка, хоча політичні акції у вишах заборонені.

Як нам розповіли в адміністрації університету, про це їх попросив Офіс президента. Детальніше про цей випадок читайте тут.

Поділитись: