Південна Америка стала новим епіцентром поширення коронавірусної хвороби COVID-19, найбільше постраждала Бразилія.

Про це заявили у ВООЗ, передає Reuters.

За останніми даними, у Бразилії понад 314 тисяч підтверджених випадків COVID-19, з них 125 тисяч людей одужали та 20 тисяч померли від ускладнень.

У ВООЗ зазначили, що в Бразилії для лікування коронавірусу використовують протималярійний препарат гідроксихлорохін. Там нагадали, що використання цього препарату може нести ризики.

Так, вчені з'ясували, що гідроксихлорохін збільшують ризик виникнення ускладнень у пацієнтів, зокрема із серцево-судинною системою, що створює додаткову загрозу смерті.

Раніше новим епіцентром коронавірусу називали Африку. За даними ВООЗ, наразі в Африці фіксують зростання нових випадків інфікування, але рівень летальності відносно низький.

За даними ресурсу Worldometers, загалом в Африці 104 тисячі підтверджених випадків коронавірусу, але летальних — трохи більше, ніж 3 тисяч.

«Низький рівень летальності може біти пов'язаний із тим, що більшість населення континенту молодша за 18 років», — зазначили у ВООЗ.

Водночас в організації переживають, що хвороба може широко розповсюдитись на континенті через недостатньо розвинену медицину та невелику кількість апаратів штучної вентиляції легенів.

У світі з початку пандемії зафіксували 5 млн 197 тисяч 519 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. З них 2 млн 82 тисячі 573 людини одужали та 334 672 — померли. Наразі інфікованими залишається 2 млн 780 тисяч 274 людини.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: