У Південні Кореї повідомили, що домовились з владою США про скасування додаткових мит на імпорт сталі та алюмінію взамін на скорочення обсягів поставок

У Південні Кореї повідомили, що домовились з владою США про скасування додаткових мит на імпорт сталі та алюмінію взамін на скорочення обсягів поставок цих металів.

Про це повідомляє Reuters.

В Сеулі погодились переглянути угоду про вільну торгівля між США та Південною Кореєю, яку гостро розкритикував Дональд Трамп.

Згідно з інформацією Reuters, в Кореї погодились скоротити обсяги поставок сталі та алюмінію до США на 30% від середньорічного показника за минулі 3 роки, а також розширили можливості для американських автобудівних компаній на корейському ринку.

Таким чином, Південна Корея стала першою країною-союзником США, яка отримала необмежене у часі звільнення від американських тарифів на сталь та алюміній.

«У нас були гарячі дискусії з американським партнерами. Проте остаточна домовленість прояснила ситуацію з перепідписанням угоди про вільну торгівлю та американськими тарифами», — сказала міністирка торгівлі Південної Кореї Кім Х’юн-чонг.

Раніше США призупинили дію мит на алюміній та сталь з Мексики, Канади та ЄС.

Трамп ввів мита на китайські товари на суму 50 мільярдів доларів, на що в КНР відповіли запровадженням відповідних тарифних заходів на американський імпорт.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Український уряд заявляв, що працює над тим, щоб вивести товари української металургії з-під дії американських мит.

Поділитись: