УКРАЇНА

Податкова не виявила порушень у роботі фонду «Пацієнти України»

16 лютого, 2018 14:48
УКРАЇНА/Податкова не виявила порушень у роботі фонду «Пацієнти України»
Зберегти
Вигляд
Податкова служба не виявила жодних порушень законодавства у роботі БФ «Пацієнти України» та підтвердила цільове використання грантових коштів.

Податкова служба не виявила жодних порушень законодавства у роботі БФ «Пацієнти України» та підтвердила цільове використання грантових коштів.

Відповідне рішення Головного управління ДФС у Києві організація отримала 15 лютого, йдеться на сайті фонду.

Зазначається, що позапланова перевірка, призначена рішенням Печерського суду у справі проти «Пацієнтів України», яку в організаціїназивають сфабрикованою, тривала протягом тижня, включала аналіз коректності нарахувань, сплати податків та зборів за три роки роботи організації.

Раніше Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження щодо фонду «Пацієнти України» за «закупівлю за завищеними цінами фармацевтичних препаратів» та «привласнення коштів міжнародної організації «Глобальний фонд для боротьби зі СНІДОм, туберкульозом і малярією» в особливо великих розмірах».

«БФ «Пацієнти України» ніколи не закуповував ліки, а сам Глобальний фонд, котрий регулярно залучає зовнішніх аудиторів для перевірки цільового використання коштів «Пацієнтів України», ніколи не виявляв порушень», — зазначає фонд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Моя мета – щоб якісні зміни були незворотніми», — заступниця міністра охорони здоров’я Стефанишина 

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва 23 листопада відмовив благодійному фонду «Пацієнти України» у розгляді апеляційної скарги на попереднє рішення Печерського суду щодо проведення податкової перевірки.

Нагадаємо, 20 жовтня в організацію «Пацієнти України» прийшли з обшуками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Благодійні спонсори»: чому СБУ підозрює гуманітарні фонди у фінансуванні тероризму

Пов`язані новини