Голосіївський районний суд Києві у зв’язку із зміною головуючого судді почав заново розглядати обвинувальний акт відносно поліцейського Сергія Олійника, підозрюваного у вбивстві підлітка під час погоні за автомобілем BMW в столиці.

Так, на засіданні прокурор вдруге зачитав обвинувальний акт, після чого суд визначив порядок дослідження доказів та почав досліджувати письмові докази обвинувачення, які долучалися попередньому складу суду.

На наступному засіданні, яке призначено на 25 квітня, суд продовжить досліджувати письмові докази обвинувачення. Після дослідження доказів суд заслухає показання потерпілих, свідків та обвинуваченого, зазначили в прокуратурі.

Нагадаємо, у лютому 2016 року у Києві під час погоні за автомобілем BMW, патрульній відкрили по машині вогонь з табельної зброї. Унаслідок стрілянини загинув підліток Михайло Медвєдєв. Поліцейського Олійника звинуватили у вбивстві Медвєдєва. Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід для Олійника у вигляді арешту.

22 грудня 2016 року столична прокуратура направила обвинувальний акт стосовно Олійника до Голосіївського райсуду Києва/

Сергію Олійнику інкримінують умовне вбивство, замах на вбивство більше ніж двох осіб та перевищення службових повноважень у разі доведення вони чоловіка загрожує до 15 або довічне позбавлення волі.

Патрульний Олійник у 2017 році був звільнений з-під варти: суд змінив йому запобіжний захід на особисте зобов'язання.

Поділитись: