Правоохоронці оголосили про підозри 10 учасникам сутичок поблизу медичного центру у селищі Нові Санжари на Полтавщині, куди привезли евакуйованих із китайського Уханя українців та іноземців на обсервацію.

Про це повідомляє пресслужба поліції Полтавської області.

Правоохоронці також додали, що половина підозрюваних перебуває під домашнім арештом.

Зокрема, на сьогодні 2 людям оголосили про підозри у скоєнні хуліганських дій та ще двом — у блокуванні транспортних комунікацій. 

У поліції повідомили, що загалом розслідують 8 кримінальних проваджень, пов’язаних із подіями у Нових Санжарах.

Нагадаємо, літак з евакуйованими з китайського міста Ухань українцями та іноземцями зранку 20 лютого приземлився у Харкові. На борту перебували 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі.

Увечері 20 лютого їх привезли до медичного центру в селищі Нові Санжари на Полтавщині. Місцеві жителі увесь день блокували дорогу, аби не пропустити автобуси з евакуйованими, та вимагали не розміщувати їх у місцевому медзакладі. Утім, коли автобуси під'їхали. правоохоронці відтіснили їх та звільнили дорогу. Проте не обійшлося без сутичок: агресивно налаштовані люди кидали каміння як в правоохоронців, так і в автобуси з евакуйованими українцями і іноземцями. Також один з чоловіків намагався наїхати на поліцейських автомобілем, а одному правоохоронців каменем проломили голову. Загалом постраждали 9 правоохоронців та один цивільний.

Поділитись: