Столична поліція уточнила кількість затриманих під час погромів на ринку біля станції метро «Лісова». За даними правоохоронців затриманих не 10, а 34 людини.

Столична поліція уточнила кількість затриманих під час погромів на ринку біля станції метро «Лісова». За даними правоохоронців затриманих не 10, а 34 людини.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

«Загалом до управління поліції доставили 34 особи: із ними спілкуються правоохоронці для встановлення всіх обставин події»,  — йдеться в повідомленні.

Раніше столична поліція повідомила про 10 затриманих учасників погромів та трьох постраждалих правоохоронців.

Нагадаємо, 27 травня на ринку біля метро «Лісова» у Києві погромили кіоски, працівник одного з яких побив пенсіонера.

Спочатку повідомлялося, що ймовірно погроми влаштували представники праворадикальної організації С14, проте пізніше організація опублікувала спростування цієї інформації.

Раніше на ринку демонтували  вивіску кіоска, біля якого стався конфлікт 26 травня, коли продавець вдарив військового пенсіонера.

Директор «Базару на Лісовій» Артем Антонов повідомив Громадському, що одразу розірвав договір із арендарем Михаїлом, який торгував у кіоску, працівник якого вдарив пенсіонера.

Нагадаємо, поліція Києва затримала чоловіка, який побив    військового пенсіонера на ринку біля станції метро «Лісова». 

Відео побиття чоловіка у Facebook виклала дочка потерпілого. Вона ж і описала у соцмережі увесь конфлікт, що стався. Пізніше жінка також опублікувала допис, у якому показала рентгенівський знімок батька, а також наголосила, що «там де не діє справедливе правосуддя, діє самосуд», оскільки у мережі ця ситуація набула широкого розголосу.

Поділитись: