УКРАЇНА

Поліція пов’язує напади на представників Харківського антикорупційного центру з організованою злочинністю

28 грудня, 2017 14:43
УКРАЇНА/Поліція пов’язує напади на представників Харківського антикорупційного центру з організованою злочинністю
Зберегти
Вигляд
У ході розслідувань нападів на депутата Харківської облради, членів правління «Харківського антикорупційного центру» Дмитра Булаха і Євгена Лисичкина поліція вийшла на організовану злочинну групу.

У ході розслідувань нападів на депутата Харківської облради від партії «Самопоміч», членів правління «Харківського антикорупційного центру» Дмитра Булаха і Євгена Лисичкіна поліція вийшла на організовану злочинну групу.

Про це повідомив заступник начальника ГУ Національної поліції в Харківській області Сергій Чиж, передає Інтерфакс-Україна.

«У ході розслідування даних кримінальних проваджень ми вийшли на організовану злочинну групу. Нам відомі всі люди», — сказав Чіж.

Водночас він відмовився повідомити, чи підтвердилася версія про інсценування одного з нападів. Також представник поліції відмовився відповісти на інші питання, пославшись на те, що підозрювані ще не затримані.

30 серпня у Харкові напали на депутата Харківської облради, голову правління «Харківського антикорупційного центру» Дмитра Булаха.

18 вересня у Харкові вдруге за місяць напали на активіста громадської організації «Харківський антикорупційний центр». Цього разу на співробітника — Євгена Лисичкіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Побиття на замовлення»: чому нападники на антикорупціонерів досі не покарані

Пов`язані новини