Після знесення правоохоронцями наметового містечка під Верховною Радою в Києві вранці 3 брезеня за медичною допомогою звернулися 13 учасників акції та 7 співробітників поліції.

Після знесення правоохоронцями наметового містечка під Верховною Радою в Києві вранці 3 брезеня за медичною допомогою звернулися 13 учасників акції та 7 співробітників поліції.

Про це повідомив начальник головного управління Національної поліції в Києві Андрій Крищенко.

«До лікарні звернулося 13 осіб із тих, які знаходились у наметовому містечку і 7 працівників поліції. Інформації про тяжкі ушкодження немає», — заявив він. 

Крищенко також повідомив, що до Печерського управління поліції звернувся журналіст Сергій Нужненко від «Радіо Свобода», до якого працівники поліції застосували сльозогінний газ

«Заява зареєстрована, буде призначена службова перевірка, матеріали направлять до прокуратури міста. Ще ми перевіряємо соцмережі щодо дій поліції стосовно ще двох журналістів», — додав Крищенко. 

Зазначимо, що попри наявність жилета із написом «преса» журналіста Громадського Богдана Кутєпова штовхнув представник поліції. 

Журналіст Insider Владислав Красинський стверджує, що проти нього поліцейські також застосували силу. 

«Коп бачить, що я стою на тротуарі, на мені висить посвідчення, в руках камера і телефон — «ви хто такий і що тут робите?». Потім хапається за газовий балон, тиче ним в обличчя, в результаті з колегою просто виносять мене щитом до барикади», — зазначив він. 

Після сутичок під Радою затримали 111 чоловік, щодо 4 з них складені адміністративні матеріали, ще з 8 спілкуються правоохоронці. За словами Крищенка, у наметовому містечку вилучили 2 гранати, схожі на Ф-1, 9 гранат РГД-5, димові міни, шашки, кийки. 

Нагадаємо, у Києві під Верховною Радою вранці 3 березня правоохоронці знесли наметове містечко. Понад 100 осіб затримали правоохоронці

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Радою правоохоронці знесли наметове містечко — є затримані й постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)

1 березня Рада в першому читанні підтримала президентський законопроект про Антикорупційний суд. Це було основною вимогою учасників протесту під стінами Верховної Ради. 

27 лютого під будівлею Верховної Ради між учасниками акції, які виступали за Антикорупційний суд, та правоохоронцями сталися сутички. Правоохоронці заявили, що 14 співробітників поліції постраждали.

Зазначимо, що перші намети біля парламенту встановили 17 жовтня 2017 року, під час акції на підтримку «Великої політичної реформи».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як жило наметове містечко під Радою

Поділитись: