Після затримань під час сутичок біля наметового містечка під Верховною Радою у двох відділках поліції перебувають понад 100 протестувальників.

Після затримань під час сутичок біля наметового містечка під Верховною Радою у двох відділках поліції перебувають понад 100 протестувальників.

Про це Громадському повідомив речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

За його словами, за попередньою інформацією, у відділку поліції Печерського району перебуває 71 затриманий. Про це також повідомив депутат Єгор Соболєв у Facebook. Ще 41 особа перебуває у відділку поліції Шевченківського району Києва, зазначив Шевченко. 

Раніше начальник поліції Києва Андрій Крищенко повідомляв про 50 затриманих. Також у поліції Києва повідомили, що на місці події вибухотехніки вилучають кілька предметів, візуально схожих на споряджені гранати.

Представники організації «Революційні Праві Сили» мали дозвіл на перебування у наметовому містечку, тому формально їх не мають права затримувати, зазначив у коментарі Громадському адвокат Масі Найєм. Водночас щодо інших протестувальників, затриманих правоохоронцями, можуть відкрити кримінальні провадження.

Нагадаємо, у Києві під Верховною Радою вранці 3 березня правоохоронці знесли наметове містечко. Під час знесення постраждали щонайменше 10 осіб. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Радою правоохоронці знесли наметове містечко — є затримані й постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)

Раніше, 1 березня, Рада в першому читанні підтримала президентський законопроект про Антикорупційний суд. Це було основною вимогою учасників протесту під стінами Верховної Ради. 

Зазначимо, що перші намети біля парламенту встановили 17 жовтня 2017 року, під час акції на підтримку «Великої політичної реформи».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як жило наметове містечко під Радою

Поділитись: