Поліція відпустила другого нападника на екс-лідера місцевого «Правого сектору» Сергія Стерненка. Однак правоохоронці вже за кілька днів після комплексу слідчих дій можуть оголосити йому підозру.

Поліція відпустила другого нападника на екс-лідера місцевого «Правого сектору» Сергія Стерненка. Однак правоохоронці вже за кілька днів після комплексу слідчих дій можуть оголосити йому підозру.

Про це у коментарі Громадському повідомив радник голови поліції Одеської області Руслан Форостяк.

«Він зараз проходить у справі як фігурант, не підозрюваний, бо підозру не оголошували. Поліція зараз розслідує цю справу. Буде максимально об’єктивне проведення комплексу слідчих дій», — сказав Форостяк.

За його словами, станом на 26 травня правоохоронці вже зробили майже половину усіх необхідних експертиз, також будуть вивчатися камери спостереження та трафік з мобільних телефонів. Після цього слідство ухвалить рішення щодо фігурантів нападу.

«Якщо будуть ознаки правопорушення — будуть притягувати до відповідальності, не зважаючи на їх статус чи прізвища. Зараз напад кваліфікується за трьома справами — це замах на вбивство, умисне вбивство та нанесення тяжких тілесних ушкоджень», — додав Форостяк.

У ніч проти 25 травня екс-лідер одеського «Правого сектору» Стерненко заявив про замах на нього з боку двох чоловіків та оприлюднив відео затримання одного з них.  За словами Стерненка це третій напад на нього за останні місяці.

Як повідомила Громадському дружина Стерненка Наталя Усатенко, нападник помер від отриманих поранень.

Поліція затримала другого фігуранта та встановила особу загиблого та розслідує інцидент як умисне вбивство, замах на умисне вбивство і нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Поліція вилучила відео з камер та розглядає усі можливі версії подій, від банального побутового конфлікту чи пограбування до умисного нападу з політичних мотивів через його громадську діяльність.

Пізніше стало відомо, що поліція не виключає звинувачення екс-лідера «Правого сектору» Одеси Стерненка у перевищенні самооборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на Стерненка: умисне вбивство чи самооборона?

Поділитись: