Представники громадянської мережі ОПОРА викликали поліцію через те, що першей засідання Центрвиборчкому, де обирали голову комісії, провели у закритому режимі.

Представники громадянської мережі ОПОРА викликали поліцію через те, що перше засідання Центрвиборчкому, де обирали голову комісії, провели у закритому режимі.

Представники поліції приїхали за годину, але їх не пустили на прохідній Центрвиборчкому, заявили в мережі.

Водночас речниця Печерського управління поліції Києва Оксана Тищенко у коментарі Громадському спростувала заяву мережі ОПОРА і зазначила, що працівників поліції викликали через те, що у будівлю Центрвиборчкому не пускали журналістів.

Правоохоронці виїхали на місце події, однак прибувши, вони не змогли зв'язатись з тим, хто викликав поліцію — заявник не відповідав на дзвінки.

Зі слів Тищенко, поліція прибула до будівлі Центрвиборчкому і, не виявивши правопорушень, залишила місце виклику.

Раніше представники мережі ОПОРА повідомили, що на перше засідання нового складу ЦВК не пустили пресу та представників громадськості. ОПОРА назвала засідання незаконним. Водночас, на закритому засіданні обрали голову ЦВК — Тетяну Сліпачук. Вона зазначила, що не мала інформації про те, що на засідання мають бути присутні ЗМІ та громадськість. 

Депутати та президент чотири роки не могли погодити перелік нових людей до ЦВК.  20 вересня 2018 року Рада все ж призначила 14 нових членів Центрвиборчкому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юристка Порошенка, заступник Луценка та захисниця Ляшка: хто рахуватиме голоси на президентських виборах

31 грудня розпочинається кампанія до виборів президента в Україні. Вибори, відповідно до Конституції України і закону України «Про вибори президента України», повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України повинні відбутись 27 жовтня 2019 року. Члени ЦВК рахують голоси на президентських та парламентських виборах.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile