Життя

Політв'язня Панова, ймовірно, далі етапують до сімферопольської колонії — брат

Громадське
Життя/Політв'язня Панова, ймовірно, далі етапують до сімферопольської колонії — брат
Зберегти
Вигляд
Рідні політв'язня Євгена Панова, засудженого у справі «українських диверсантів», якого нещодавно етапували до Сімферопольського СІЗО, припускають, що кінцевою точкою етапу може бути сімферопольська колонія. Про це Громадському розповів брат політв'язня Ігор Котелянець.

Він нагадав, що наприкінці жовтня відбувся апеляційний суд, який підтвердив вирок, після чого Євгена Панова ще якийсь час тримали в СІЗО «Матросская тишина» в Москві.

«Два тижні тому його етапували з Москви. Спочатку повезли до Ростова, він був там декілька днів, потім його перевезли в Краснодар, а звідти от уже декілька днів як його привезли до Сімферополя. Його тримають у Сімферопольському СІЗО. Ми думаємо (це лише наші припущення), що його везуть до сімферопольської колонії, оскільки якби етапували територією Росії, то навряд чи завозити б до Криму. Тому, швидше всього, Крим це кінцевий пункт у цьому етапі», — розповів брат політв’язня.

Він додав, що, за словами адвокатів, у СІЗО на карантині Панова можуть тримати тиждень або два, після цього стане точно відомо, куди його далі етапують.

30 жовтня політв’язня у СІЗО-1 «Матросская тишина» відвідав український консул.

25 жовтня Верховний суд Росії залишив у силі вирок політв'язню Євгену Панову, незаконно засудженому в анексованому Криму у «справі диверсантів» до 8 років колонії суворого режиму.

9 жовтня стало відомо, що Євгена Панова етапували з Сімферопольського СІЗО в Москву.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ У політв’язня Панова проблеми з зубами після застосованих тортур — мати

Раніше політв'язень Євген Панов відмовився піти на угоду зі слідством.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Справа кримських «диверсантів»: на півострові судять українця Євгена Панова

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про затримання 7 серпня «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Били трубою та електрострумом»: українець  Панов звинуватив ФСБ у тортурах.

Фігуранти справи «кримских диверсантів» Євген Панов і Андрій Захтей спершу утримувалися в московському СІЗО «Лєфортово».

В Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 з яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Пов`язані новини