Світ

Помер модельєр Карл Лагерфельд

Le Figaro
Світ/Помер модельєр Карл Лагерфельд
Зберегти
Вигляд
lead
Німецький модельєр Карл Лагерфельд помер у 85 річному віці. Про це повідомила французька газета Le Figaro.

За даними видання, він погано себе почував упродовж декількох тижнів.

Лагерфельд найбільш відомий як головний дизайнер і креативний директор фешн-будинку Chanel. Він також тісно співпрацював з брендами Fendi Chloé, Jean Patou, H&M, Hogan та Macy's.

Лагерфельд народився у 1933 році в Гамбурзі, у заможній родині. У середині 1950-тих років він переїхав до Парижа, де вчився у школі при Синдикаті Високої моди (паризька організація, що об'єднує декілька будинків моди).

Свою першу премію за дизайн пальто він отримав у 1954 році, а згодом став асистентом паризького модельєра П'єра Бальмена. На момент отримання премії модельєру було 16 років.

Німецький дизайнер Карл Лагерфельд виходить на подіум після презентації свої колекції осінь/зима 2016/2017 Haute Couture для модного дому Chanel під час Паризького тижня моди, Франція, 5 липня 2016 року   

EPA-EFE/IAN LANGSDON

З 1963 року почав працювати одразу з декількома будинками моди — Chloé, Krizia, Charles Jourdan і Fendi. А вже за декілька років створив свою першу лінію Karl Lagerfeld Impression.

Художнім директором будинку Chanel Лагерфельд став у 1983 році.

Окрім моди, Лагерфельд також цікавився фотографією і навіть публікував книги. У 1997 Карл зробив серію знімків оголених моделей та знайменостей, серед яких Руперт Еверет, Амбер Валетта, Лінда Євангеліста, Демі Мур та інші, зазначає Esquire.

У 1998 році відкрив галерею Карла Лагерфельда в Парижі. Через два роки модельєр заснував свій видавничий будинок. Йому також належала книгарня у французькій столиці. А з 2012 став постійним автором карикатур для додатка німецької газети Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Esquire додає, що Лагерфельд підтримував носіння хутра, хоча сам його майже не носив і не їв м'яса. Особливу прихильність проявляв до своєї кішки Шупетт, якій присвячував колекції та яку знімав у рекламних кампаніях. У 2013 він навіть зізнався, що одружився б з нею.

Пов`язані новини