Понад 18 мільйонів українців уже обрали сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Понад 18 мільйонів українців уже обрали сімейного лікаря, терапевта або педіатра. На початку серпня цей показник був — 14, 8 мільйонів.

Повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

«Вже понад 18 мільйонів громадян обрали свого лікаря (сімейного лікаря, педіатра або терапевта), висловивши тим самим таку довіру», — зазначають у міністерстві.

Обраного лікаря будь-коли можна змінити.

Також у МОЗ нагадують, що з другої половини 2019 року працюватиме програма «Безкоштовна діагностика». За направленням сімейного лікаря можна буде проходити рентген, УЗД, мамографію, ехокардіографію серця та інші аналізи та діагностичні процедури в будь-якому медзакладі за кошти Національної служби здоров'я.

В Україні станом на серпень 85 приватних клінік та лікарів-підприємців підписали договори з Національною службою здоров'я, що передбачає можливість для пацієнтів обирати сімейного лікаря серед фахівців цих закладів.

У червні Супрун повідомляла, що Національна служба здоров’я уклала договори з 12-ма приватними клініками в Україні. Відтак, з червня держава вперше почала фінансувати послуги в приватних медзакладах.

Нагадаємо, 2 квітня в Україні розпочалась національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї», яка передбачає укладання договору з лікарем, послугами якого ти користуєшся. 

Станом на початок серпня декларації з лікарями підписали 14,8 мільйонів українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Лікар для кожної родини»: як підписати угоду з сімейним лікарем».

 

Поділитись: