Понад 18 тисяч українців повернулися в Україну 26 березня. Понад 6,5 тисячі з них прибули в пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС без транспортних засобів.

Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.

Там зазначили, що для того, аби забрати українців на кордоні з ЄС, які прийшли пішки, здійснили понад 200 виїздів.

Україну протягом 26 березня покинули близько 9 тисяч людей, кажуть прикордонники.

«За добу на кордоні провели температурний скринінг та опитування щодо стану здоров’я відносно більш як 20 тисяч осіб», — йдеться у повідомленні.

Водночас у Міністерстві закордонних справ зазначають, що станом на 26 березня в Україну з-за кордону за сприяння дипломатичних установ повернулися уже понад 94 тисячі українців. 

За кордоном від коронавірусного захворювання нині лікуються 22 українці. Також відомо, що 8 українців, які лікувалися від коронавірусу за кордоном, вже одужали: четверо в Японії, двоє — в Італії, по одному — в Польщі та Німеччині.

Крім того, відомо про 4 летальні випадки серед інфікованих українців. Усі вони — в Італії.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 27 березня у світі офіційно зафіксували 532 263 випадки коронавірусу, 24 090 пацієнтів померли, 124 349 — вдалося одужати.

За офіційними даними МОЗ, в Україні зафіксовано 218 випадків зараження коронавірусом, 5 із них — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Водночас четверо інфікованих повністю вилікувалися від коронавірусної хвороби. Усі вони у Чернівецькій області.

Поділитись: