УКРАЇНА

Поновлений на посаді глави ДСНС Бочковський не працюватиме на цій посаді — Аваков

7 травня, 2018 15:01
УКРАЇНА/Поновлений на посаді глави ДСНС Бочковський не працюватиме на цій посаді — Аваков
Зберегти
Вигляд
Глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що поновлений судом на посаді глави Державної служби із надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський не працюватиме на цій посаді.

Глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що поновлений судом на посаді глави Державної служби із надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський не працюватиме на цій посаді.

Про це Аваков заявив на брифінгу у Київськй області.

«Він не буде працювати на цій посаді. Бочковський звинувачується за цілою низкою статей, м’яко кажучи, не сумісних з державною посадою. А те, що він використовує особливості законодавства аби відновитися на посаді, демонструє рівень цинізму», — заявив міністр.

Аваков додав, що чинний голова ДСНС Микола Чечоткін буде і надалі очолювати це відомство.

Раніше Бочковський звернувся до Кабміну з вимогою поновити його на посаді очільника ДСНС.

27 квітня вранці поновлений на посаді глави ДСНС Бочковський намагався потрапити на робоче місце

Зазначимо, що з травня 2015 року головою ДСНС України став генерал-лейтенант Микола Чечоткін, який досі виконує ці обов'язки.

Голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія  Бочковського затримали під час засідання Кабміну 25 березня 2015 року за підозрою в зловживаннях і причетності до корупційних схем у ДСНС. 28 березня 2015 року суд обрав запобіжний захід Бочковському у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців.

26 квітня 2018-го суд визнав незаконним звільнення Бочковського з посади голови ДСНС. Таким чином суд скасував розпорядження Кабміну та поновив Бочковського на посаді глави ДСНС з 25 березня 2015 року. 

Також суд визначив стягнення з ДСНС на користь Бочковського середньої зарплати за час вимушеного прогулу з 25 березня 2015 року по день фактичного відновлення на посаді.

Пов`язані новини