УКРАЇНА

Поранений під час військових навчань криворізький оператор повернувся додому після операції

6 березня, 2018 21:00
УКРАЇНА/Поранений під час військових навчань криворізький оператор повернувся додому після операції
Зберегти
Вигляд
До Кривого Рогу після операції в Києві повернувся поранений на військових навчаннях оператор сайту «Перший Криворізький» Слава Волк.

До Кривого Рогу після операції в Києві повернувся поранений на військових навчаннях оператор сайту «Перший Криворізький» Слава Волк.

Про це повідомляє «Перший Криворізький».

Разом з В’ячеславом з Києва до Кривого Рогу приїхала його мати – Марина Волк.

«Доїхали ми добре, стан нормальний. Приїхали додому відпочити від лікарень, всіх реабілітацій, набратися трошки сил. Буде подальша реабілітація», — сказала вона. 

За словами Марини Волк, через місяць у її сина продовжиться реабілітаційний цикл, необхідно відновлювати м'язові тканини.

«Будемо працювати», — сказала вона. 

6 липня 2017-го криворізький журналіст отримав вогнепальне поранення в шию під час командно-штабних навчань з територіальної оборони в Кривому Розі. 

Військовий комісар заявив, що журналіста поранили під час незапланованої вправи. Військовослужбовець, який поранив журналіста, незаконно придбав зброю, носив і зберігав її.

Міністр оборони Полторак доручив проконтролювати лікування пораненого під час навчань у Кривому Розі оператора.

Водночас Славі Волку відмовили у визнанні потерпілим. Захист пораненого заявив, що оскаржить невизнання його потерпілим за одним із проваджень, відкритих щодо інциденту. 

5 вересня після поранений під час військових навчань криворізький оператор почав самостійно дихати

Пов`язані новини