УКРАЇНА

Порошенко допустив створення Антикорупційного суду у першому півріччі 2018-го

5 травня, 2018 23:46
УКРАЇНА/Порошенко допустив створення Антикорупційного суду у першому півріччі 2018-го
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко заявив, що сподівається на якнайшвидше створення Антикорупційного суду, що може статися у першій половині 2018 року.

Президент України Петро Порошенко заявив, що сподівається на якнайшвидше створення Антикорупційного суду, що може статися у першій половині 2018 року.

Про це президент розповів в інтерв’ю німецького журналу Focus, переклад якого опублікував «Укрінформ».

«Ми прагнемо прискорити процес утворення Антикорупційного суду. Я переконаний, що нам це вдасться у першій половині року, можливо, ще у травні. І тоді ми отримаємо наступний транш», —заявив Порошенко.

Він нагадав, що Україна у рейтингу Doing Business зі 137 місця, яке було в 2013 році, піднялася на 76 позицію. На думку президента, у 2018 році темпи економічного розвитку в Україні «очевидно зростуть» на 3,5%.

«Я пишаюся тим, що вдалося покращити інвестиційний клімат. Ми за чотири роки досягли більше, аніж за 25 років перед цим… Покажіть мені ще країну, якій таке вдалося в умовах війни», — заявив він.

Напротивагу Порошенку, генеральний прокурор Юрій Луценко раніше заявляв, що Антикорупційний суд має запрацювати на початку 2019-го.

Створення Антикорупційного суду — одна з вимог міжнародних партнерів України для подальшої співпраці. Серед його запланованих функцій — розслідування справ Національного антикорупційного бюро щодо корупції серед високопосадовців. 

1 березня Верховна Рада в першому читанні підтримала президентський законопроект про Антикорупційний суд.

Створити антикорупційний суд закликали і глави МЗС країн G7.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антикорупційний суд: між бажаннями президента і вимогами Заходу.

Пов`язані новини