УКРАЇНА

Порошенко досі не створив робочу групу щодо скасування е-декларування ГО

24 травня, 2017 21:54
УКРАЇНА/Порошенко досі не створив робочу групу щодо скасування е-декларування ГО
Зберегти
Вигляд
Таку інформацію надали в Адміністрації президента у відповідь на запит Громадського.

Президент Петро Порошенко досі не створив робочу групу щодо скасування змін в закон про електронне декларування, яким зобов’язали подавати декларації представників громадських організацій.

Таку інформацію надали в Адміністрації президента у відповідь на запит Громадського.

«За інформацією, наданою Головним державно-правовим департаментом Адміністрації президента України, інформація щодо створення актом президента України чи розпорядженням глави Адміністрації президента України згаданої робочої групи відсутня», – йдеться в листі.

Зауважимо, що у запиті журналісти просили надати інформацію про те чи взагалі планується створення такої групи і у який термін, однак відповіді на це в Адміністрації президента не надали.

27 березня Петро Порошенко підписав зміни до закону України «Про запобігання корупції», які зобов’язали членів громадських організацій подавати декларації.

Раніше Рада зобов’язала подавати е-декларації представників громадських об’єднань.  У пояснювальній записці до проекту закону зазначається, що його дія не поширюється на військовослужбовців. 

Перед підписанням змін до закону Петро Порошенко зустрівся з представниками громадських організацій і пообіцяв ініціювати створення робочої групи щодо напрацювання правок до закону, які б скасували декларування членів громадських організацій.

«Сторони домовилися створити робочу групу за участі представників громадських організацій, народних депутатів та представників Адміністрації Президента з метою опрацювання узгоджених змін до цього закону», – йшлося в повідомленні на сайті президента.

23 травня в «Центрі протидії корупції» заявили, що в Раді намагаються дискредитувати антикорупційні громадські організації.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини