Президент Петро Порошенко заявив, що лідер громадського руху «Український вибір» та член партії «За життя» Віктор Медведчук на переговорах у Мінську щодо врегулюванню ситуації на Донбасі фактично представляв президента Росії Володимира Путіна. Водночас, наголосив президент, він буде вести з ним переговори щодо звільнення українських політв'язнів.

«Медведчук, мені здається, з травня не бере участі в обговореннях. Де-факто, Медвечук на цих переговорах є представником Путіна (президента РФ, ред.). І є єдиним можливим джрелом, каналом для донесення цієї інформації (Путіну, ред.). І якщо стоїть питання перед президентом Порошенком, що він має зустрічатись і готувати будь-які пропозиції, щоб повернути наших хлопців і дівчат додому і неважливо чи це заручники з окупованих територій, чи політвязнів з Криму. Я буду це робити. Я буду говорити і буду зустрічатись», — заявив Порошенко.

У листопаді журналісти програми «Схеми» заявили, що зафіксували регулярні зустрічі президента Петра Порошенка з Віктором Медведчуком.

Як повідомлялося, Віктора Медведчука обрали обрали головою політради партії Вадима Рабиновича «За життя».

Як повідомлялося, Медведчук став членом партії «За життя» та готується взяти участь у парламентських виборах наступної осені.

Соратник Медведчука розповів Громадському, що той вирішив брати участь у виборах до Верховної Ради після перемовин президента РФ Володимира Путіна і лідера США Дональда Трампа.

Як повідомлялося, Медведчук підтвердив наявність у дружини бізнесу, що освоює нафтове родовище в Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Віктор Медведчук: політична легалізація

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile