Президент України Петро Порошенко заявив, що, попри всі зусилля, не вдалося повністю уникнути російського впливу на президентські вибори.

«Демократичні процедури використовуються для зовнішньополітичного впливу на внутрішньополітичні процеси держави, зокрема з метою спотворити волевиявлення громадян на виборах. Ми готувалися до цього і значну частину таких спроб вчасно ідентифікували і попередили. Однак я мушу визнати, що попри всі наші зусилля нам не вдалося повністю уникнути російського впливу на вибори. Механізм і реальні наслідки цього впливу ще належить дуже ретельно вивчити і проаналізувати», — зазначив Порошенко під час виступу на Безпековому форумі в Києві.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що під час першого туру виборів президента з російських ip-адрес намагалися отримати доступ до серверів Центральної виборчої комісії.

Нагадаємо, за даними опитування соціологічної групи «Рейтинг» другому турі президентських виборів за шоумена Володимира Зеленського готові проголосувати 61% українців серед тих, хто має намір прийти на вибори. Чинного главу держави Петра Порошенка готові підтримати 24%.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. 

Поділитись: