Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на момент осені 2017 року обігнав президента Петра Порошенка за рівнем задавленості роботою посадовців.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на момент осені 2017 року обігнав президента Петра Порошенка за рівнем задавленості роботою посадовців.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

«На моменті осені 2017 року Петро Порошенко уже поступився Володимиру Гройсману у рівні задоволеності його діяльністю. Ну тобто Порошенка як президента, а Гройсмана як прем’єра. Прем’єр обігнав президента по задавленості своєю роботою. Відповідно, зараз ситуація так і тримаєтеся, просто є зниження загальне», — сказав він.

«В електоральному плані це ніяк не відобразилось, а от у ставленні до особистості відобразилось. А відповідно якщо ставлення покращилось, то йде і зростання рейтингу», — додав Антипович.

Раніше повідомлялось, що згідно з новим опитуванням групи «Рейтинг», Порошенко займає 7 позицію у рейтингу кандидатів на пост президента.

Раніше Антипович заявив, що на виборах президента України у 2019 році може лідирувати лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, однак це не означає, що чинний президент Порошенко втратив шанси.

Результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології свідчать про те, що в українців немає явного фаворита серед кандидатів у президенти.

Згідно з опитуванням громадян у квітні 2018 року президентський рейтинг очолила Юлія Тимошенко. Тоді лідером антирейтингу став чинний президент Петро Порошенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Вони працюють»: чим допомагають Тимошенко політконсультанти Трампа та Орбана

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile