Політика / Вибори

Порошенко офіційно оголосив про початок своєї передвиборчої кампанії

Політика/Вибори/Порошенко офіційно оголосив про початок своєї передвиборчої кампанії
Зберегти
Вигляд
Чинний президент України Петро Порошенко офіційно оголосив про початок своєї передвиборчої кампанії.

Про це Порошенко оголосив 9 лютого на форумі «Відкритий діалог» у Києві. 

«Сьогодні, зараз, офіційно починається моя передвиборча кампанія... Мої стратегічні цілі на другу каденцію можна до кількох пунктів: боротьба з бідністю, підготовка країни до вступу до Євросоюзу та НАТО, забезпечення миру на вигідних для України умовах і відновлення територіальної цілісності країни», — заявив він.

7 лютого ЦВК зареєструвала Петра Порошенка кандидатом в президенти.

Зазначимо, що Порошенко оголосив про свою участь у президентських виборах 29 січня, у день вшанування пам'яті загиблих під Крутами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Зеленський, Порошенко і Тимошенко: що означають нові рейтинги

Нагадаємо, наприкінці січня були опубліковані дані нових соціологічних опитувань. За даними групи «Рейтинг», за Володимира Зеленського на виборах готові проголосувати 19% тих, хто визначився та має намір голосувати, за Юлію Тимошенко — 18,2%, Петра Порошенка — 15,1%, Юрія Бойка — 10%, Анатолія Гриценка — 8,5%, Олега Ляшка — 7%, Євгенія Мураєва — 3,6%, Олександра Шевченка — 2,9%, Андрія Садового — 2,7%, Олександра Вілкула — 2,6%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як не дати себе обдурити: вісім порад експертів про читання соціологічних рейтингів

Документи для реєстрації кандидатом у президенти за весь час роботи Центральної виборчої комісії принесли 90 людей. 8 лютого ЦВК завершила реєструвати кандидатів у президенти: остаточна кількість — 44.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори президента України 2019: Хто у нас кандидати?

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Пов`язані новини