Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, якого пов'язують зі справою щодо вбивства Катерини Гандзюк, написав заяву про відставку на ім'я президента України Петра Порошенка.

Як повідомив народний депутат Олександр Співаковський на своїй сторінці у Facebook, це було власне рішення Гордєєва.

«З розумінням того, що якщо є претензії та сумніви — потрібно дати можливість слідству прозоро і чітко виявити всі обставини жахливого вбивства», — написав депутат.

За його словами, наступним кроком Гордєєва стане перевірка на поліграфі.

«Є інтереси держави, які для мене важливіші за будь-які посади! Просто не хочу, щоб результати інформкілерства проти мене вплинули на існування нашої держави!», — заявив Гордєєв у коментарі Громадському.

Він також додав, що наразі область залишилась без керівництва.

«Як мінімум область вже без керування. Добилися. Останній і єдиний раз таке було в 2014 році, але ми, як громадськість встояли», — сказав Гордєєв.

Нагадаємо, у лютому генпрокурор Юрій Луценко заявив, що доказів причетності голови Херсонської обласної держадміністрації Андрія Гордєєва до вбивства Гандзюк немає.

Сам Гордєєв у студі Громадськго відповів на звинувачення щодо причетності до цієї справи.

11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

15 лютого суд вирішив взяти Мангера під варту на 17 днів із правом внесення застави. В той же день очільник Херсонської облради вийшов із СІЗО під заставу.

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву«заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців дорезультативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Поділитись: