Заступник секретаря Ради національної безпеки (РНБО) та оборони Сергій Кривонос призначений главою міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко.

Ця комісія має реалізовувати рішення комітету з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю при президентові.

Нагадаємо, Кривинос став заступником секретаря РНБО замість Ігоря Гладковського, фігуранта скандалу щодо розкрадань в оборонній сфері.

Нагадаємо, у березні 2019-го журналісти програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» оприлюднили розслідування, у якому ідеться, що син вже екс-заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського — Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Загалом учасники схеми отримали від Укроборонпрому 250 млн гривень.

Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом президента Петра Порошенка. За даними розслідувачів, керівництво концерну Укроборонпром знало про шахрайські оборудки й давало на них згоду. Більше того, про розкрадання в оборонному комплексі країни знали у всіх силових структурах.

Після розслідування, Порошенко звільнив Гладковського.

Поділитись: