Президент Петро Порошенко заявляє, що не чекає від зустрічі глави РФ Путіна та президента США Трампа «ні оптимістичних, ні песимістичних новин».

Президент Петро Порошенко заявляє, що не чекає від зустрічі глави РФ Путіна та президента США Трампа «ні оптимістичних, ні песимістичних новин».

Про це президент Петро Порошенко заявив у Брюсселі, на саміті НАТО.

«Я не хочу передбачувати того, що станеться в понеділок. Але я спробую. Зазвичай, я дуже оптимістична людина. Але на жаль, цього разу оптимістичних новин з Гельсінкі я не чекаю Це погані новини. Але у той же час, песимістичних сюрпризів теж не буде. І це добрі новини. Це буде просто зустріч і початок дискусії», — заявив Порошенко.

«Тон цієї дискусії і порядок денний, я впевнений, буде таким, що Україна буде серед пріоритетних тем. Невизнання анексії Криму, це буде позиція (США, — ред.). Початок цієї дискусії не призведе до негайних результатів», — додав президент.

Нагадаємо, на саміті НАТО підтримали прагнення України до вступу в Альянс.

За результатами саміту НАТО члени Альянсу підтримали Україну та закликали Росію вивести війська з Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Європа перебуває під тиском між Трампом і Путіним — історик Євросоюзу

Також нагадаємо, Білий дім підтвердив зустріч президентів США Дональда Трампа та Росії Володимира Путіна. Президенти зустрінуться в Гельсінкі 16 липня.

Як повідомлялося, Україна розраховує, що Трамп обговорить з Путіним звільнення політв’язнів.

У Кремлі заявили, що Путін не буде обговорювати з Трампом питання Криму.

Вперше Трамп зустрівся з Путіним 7 липня 2017-го, в рамках саміту «Великої двадцятки» у Гамбурзі. Вдруге вони зустрілись на Азіатсько-Тихоокеанському саміті у В'єтнамі 10 листопада 2017 року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша зустріч Трампа з Путіним: довга розмова про Сирію, Україну та кібератаки

Поділитись: