Політика / Вибори

Порошенко у грудні питав Зеленського, чи йтиме він у президенти

Українська правда
Політика/Вибори/Порошенко у грудні питав Зеленського, чи йтиме він у президенти
Зберегти
Вигляд
Шоумен, кандидат у президенти Володимир Зеленський зустрічався з президентом Петром Порошенком у грудні 2018-го. Порошенко питав, чи братиме Зеленський участь у виборах.

Про це шоумен розповів в інтерв’ю «Українській правді».

За словами Зеленського, він був в Адміністрації президента за ініціативи Порошенка, і покликали його, аби спитати: «йдеш чи не йдеш?». Тоді шоумен сказав, що розмірковує над цим.

«Ну а що я повинен був сказати? Це правда, я думаю. Він (Петро Порошенко – ред.) пояснив складну ситуацію в країні, що він старається… «А ви (Квартал-95 – ред.) так жартуєте…а я стараюся»…Але це ж гумор, який відображає суспільство», — сказав Зеленський.

На новий рік Зеленський оголосив, що буде брати участь у майбутніх виборах президента України. За останніми соцопитуваннями Центру Разумкова, Володимир Зеленський є третім у передвиборчому рейтингу з показником підтримки 8,8%. Першу позицію посідала лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, а другу — чинний президент Петро Порошенко.

У січні 2019 року журналісти дізналися, що Зеленський володіє трьома кінокомпаніями в Росії. Натомість шоумен заявив, що в РФ він не працює.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори-2019: Зеленський має найбільший рейтинг серед молоді – соціолог

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Вже понад 30 кандидатів оголосили про намір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець, екс-директор «Буковелю» Олександр Шевченко тощо.

Пов`язані новини