П'ятий президент України та лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко повідомив, що 28 лютого прибуде на допит до Державного бюро розслідувань, попри те, що вважає це «політично мотивованими переслідуваннями».

Про це він повідомив на сторінці у Facebook.

«Завтра я прийду на допит сам, незважаючи на те, що ці переслідування — політично мотивовані. Майже рік, як проти мене фабрикують десятки справ. Усі ці титанічні зусилля завершилися великим «пшиком»», — наголосив він.

Порошенко наголосив, що і як президент, і як громадянин «завжди дотримувався законів».

Раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва дозволив Державному бюро розслідувань здійснити примусовий привід експрезидента та чинного народного депутата Петра Порошенка на два допити у ДБР — 28 лютого і 6 березня. Тоді зазначалося, що постанова оскарженню не підлягає.

Також очільниця Держбюро розслідувань Ірина Венедіктова повідомляла, що її відомство готує документи, аби силою привести на допит народного депутата Петра Порошенка.

Вона також зазначала, що більшість заяв до Державного бюро розслідувань проти Порошенка подав заступник глави адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов.

Згодом команда його адвокатів оскаржила це рішення, однак Апеляційний суд відхилив цю скаргу.

Зазначимо, востаннє Порошенко приходив на допит у ДБР 24 січня 2020 року. Тоді він заявив, що його викликали на ще один допит.

Поділитись: