Життя

Порошенко: Я дав доручення негайно відновити перемовини з РФ щодо звільнення українців

28 грудня, 2017 15:23
Життя/Порошенко: Я дав доручення негайно відновити перемовини з РФ щодо звільнення українців
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко заявив, що доручив негайно відновити перемовини з Росією щодо звільнення українських політв'язів.

Президент України Петро Порошенко заявив, що доручив негайно відновити перемовини з Росією щодо звільнення українських політв'язів та полонених на Донбасі. 

Про це він заявив під час виступу в Одеській області.

«...Ми кажемо, будь ласка, заберіть. Тільки нам поверніть. Нашого Сєнцова, всесвітньовідомого кінорежисера, нашого журналіста Сущенка, який був заарештований у Москві, нашого Кольченка і багато інших, які ув'язнені тільки за те, що носять український паспорт і відмовляються його віддати, і пишаються тим, що є українцями. Ми не можемо їх ні зрадити, ні забути. Саме тому я дав доручення негайно відновити переговори з Російською Федерацією і щодо їх повернення, і щодо повернення тих, хто знаходиться на окупованій території», — сказав він. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Повернення додому: як зустрічали звільнених з полону українців в аеропорту Бориспіль (ФОТОРЕПОРТАЖ)

27 грудня на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. За даними СБУ,  на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини. 

Громадське стежило наживо за перебігом обміну та поверненням українських полонених додому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

Пов`язані новини