Президент Петро Порошенко переконаний, що Україна залишається в пріоритетах Північноатлантичного Альянсу і зовнішньої політики США.

Президент Петро Порошенко переконаний, що Україна залишається в пріоритетах Північноатлантичного Альянсу і зовнішньої політики США.

Про це Порошенко заявив 16 липня ввечері у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV. 

«Базуючись на моїй зустрічі з Трампом, яка пройшла напередодні на саміті Україна-НАТО, базуючись на документах саміту НАТО, де стоїть в тому числі і підпис американського президента Дональда Трампа, Україна була і залишається серед перших пріоритетів як НАТО, так і США», — сказав Порошенко.

Таким чином, президент прокоментував зустріч та спільну прес-конференцію американського президента Дональда Трампа та глави РФ Володимира Путіна.

Нагадаємо, у столиці Фінляндії Гельсінкі 16 липня провели зустріч президент США Дональд Трамп і президент Росії Володимир Путін у форматі віч-на-віч. Зустріч тривала понад 2 години. 

Як повідомлялося, Трамп напередодні заявив, що не має великих очікувань від зустрічі з Путіним.

15 липня у столиці Фінляндії пройшла акція протесту проти зустрічі Трампа і Путіна, на якій підтримали українського режисера, політв'язняОлега Сенцова.

15 липня в Гельсінкі організували щонайменше 10 протестних акцій через заплановану на 16 липня зустріч Трампа та  Путіна. Протестувальники закликають президентів більше дотримуватися демократії та прав людини у своїх політиках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За зачиненими дверима: про що говоритимуть Путін і Трамп у Гельсінкі

Напередодні зустрічі Трампа і Путіна    Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12  співробітникам російського Головного розвідувального управління  (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Взаємні компліменти і майже ні слова про Україну: як пройшла зустріч Трампа і Путіна

Поділитись: