Послиня США в Україні Марі Йованович заявила, що Штати на президентських виборах в Україні Штати не підтримують жодного з кандидатів, але рейтинги показують, що в українців є певний запит. Про це Йованович заявила на Київському Безпековому Форумі, передає кореспондентка Громадського.

«Перший раунд — мирний, він відобразив погляди українців. І те, як українці чекають на чесні вибори в другому турі. Ми нікого не підтримуємо, але рейтинги за рейтингами підтверджують те, що в українців є певний запит. Але українці хочуть того, що й люди по всьому світу — щоб уряд працював заради людей, на підтримку людей, вони хочуть успіху для Україні і кінця конфлікту на сході Україні. І ми теж працюємо з цим», — скзазала послиння.

Раніше Йованович закликала громадян України взяти участь у виборах президента.

Також раніше президент Петро Порошенко заявив, що Марі Йованович «має його повну підтримку».

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко в інтерв'ю The Hill заявив, що послиня США Марі Йованович передала йому список людей, щодо яких не можна вести слідство. У Державному департаменті США назвали таку заяву «відвертою вигадкою». У посольстві США також заперечили заяву Луценка.

Зазначимо, згідно з новими рейтингами у другому турі президентських виборів за шоумена Володимира Зеленського готові проголосувати 61% українців серед тих, хто має намір прийти на вибори. Чинного главу держави Петра Порошенка готові підтримати 24%. Ще 15% респондентів не визначилися.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. 

Поділитись: