Світ

Пожежа у Кемерові: затримали гендиректорку компанії-власника ТРЦ

30 березня, 2018 08:20
Світ/Пожежа у Кемерові: затримали гендиректорку компанії-власника ТРЦ
Зберегти
Вигляд
У Росії затримали генеральну директорку «кемеровського кондитерського комбінату» — підприємства, якому належала будівля згорілого торгового центру «Зимня вишня».

У Росії затримали генеральну директорку «кемеровського кондитерського комбінату» — підприємства, якому належала будівля згорілого торгового центру «Зимня вишня». Юлія Богданова є шостою затриманою у справі  про масштабну пожежу в ТРЦ.

Про це повідомляє Слідчий комітет Росії.

Богданова, за даними слідчих, «неодноразово отримувала повідомлення про недоліки пожежної безпеки у будівлі».

У будинку Богданової провели обшуки. Їй пред’являть звинувачення за статтею 219 Кримінального кодексу РФ — «порушення вимог пожежної безпеки, що спричинило смерть двох та більше осіб».

27 березня у Кемерові затримали охоронця торгово-розважального центру «Зимняя вишня», який при отриманні сигналу про пожежу в будівлі відключив систему оповіщення.

Загалом у справі є ще п'ять затриманих, серед яких  — технічний директор компанії-власника будівлі, орендар приміщення, де був епіцентр займання, співробітник і керівник організації, що займалася обслуговуванням пожежної сигналізації, та охоронець.

Нагадаємо, 25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа. Згідно з останніми даними, під час пожежі загинули 64 людини (серед них — 41 дитина).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк уважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Слідчий комітет РФ заявив, що в ТЦ «Зимняя Вишня» в Кемерові  пожежні виходи були заблоковані під час пожежі.

29 березня трьох зі зниклих безвісти після пожежі у Кемерові знайшли живими.

 

Пов`язані новини