У Кемерові затримали охоронця торгово-розважального центру «Зимняя вишня», який при отриманні сигналу про пожежу в будівлі відключив систему оповіщення.

У Кемерові затримали охоронця торгово-розважального центру «Зимняя вишня», який при отриманні сигналу про пожежу в будівлі відключив систему оповіщення.

Про це повідомляє Слідчий комітет Росії.

Станом на 26 березня затримали і допитали п’ятьох підозрюваних у справі пожежі в ТРЦ, де загинули 64 людини.

Серед затриманих — технічний директор компанії-власника будівлі, орендар приміщення, де був епіцентр займання, співробітник і керівник організації, що займалася обслуговуванням пожежної сигналізації, та охоронець.

У Кемерові правоохоронці допитали понад 70 свідків та очевидців пожежі. Потерпілими визнали понад 30 людей. Родичі упізнали 15 загиблих.

«Слідкомом вже отримані докази, що свідчать про кричущі порушення, які призвели до таких важких наслідків. Вони були допущені як при введенні торгового центру в експлуатацію, так і в її процесі», — повідомили у російському Слідчому комітеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПожежа в Кемерово: що відомо

25 березня вранці у російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» почалася пожежа.

За десять годин після початку загоряння повідомлялося про загибель 12 людей, ще за годину — про 40, більшість з них діти.

26 березня стало відомо, що кількість загиблих перевищила 60.

З 27 березня у Кемеровській області оголосили триденний траур за загиблими у пожежі в торгівельному центрі «Зимняя вишня» де, за останніми даними, загинули 64 людини, велика кількість з яких діти.

Слідчий комітет РФ заявив, що пожежні виходи в ТЦ «Зимняя Вишня» в Кемерово були заблоковані під час пожежі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів.

Поділитись: