Поліція Одещини почала розглядати необережне поводження з вогнем як третю можливу причину виникнення пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. До цього слідчі розглядали лише дві версії: займання внаслідок несправної електропроводки й електроприладів та навмисний підпал.

Про це повідомив начальник Національної поліції в Одеській області Олег Бех, передає пресслужба відомства.

«Наразі у поліції вже є перші результати розслідування. Вони показують грубі порушення протипожежної безпеки, а найголовніше — евакуації людей», — зазначив Бех.

Раніше стало відомо, що директорці Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу оголосили про підозру у службовій халатності. Поліція встановила, що у навчальному закладі не було вогнегасників, сигналізації, датчиків чутливості до диму та температури.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, сталася пожежа, яку гасили майже добу. Унаслідок неї, за останніми даними, загинули 12 людей, ще 30 людей постраждали, а четверо залишаються зниклими безвісти.

Поділитись: