Президент Володимир Зеленський доручив Кабміну спільно з місцевою владою протягом місяця перевірити пожежну безпеку у всіх закладах, установах та організаціях із масовим перебуванням людей.

Про це він написав у Facebook.

Йдеться про перевірку дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних закладів і закладів вищої освіти, гуртожитків, закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення, державних об’єктів критичної та транспортної інфраструктури.

Також президент доручив перевірити посадовців, які надають висновки щодо стану пожежної безпеки різних об'єктів на предмет халатності, безвідповідальності чи недоброчесності під час виконання службових обов’язків.

«Окремо закликаю бізнес — власників торговельних центрів, кінотеатрів, ресторанів, готелів тощо бути соціально відповідальними, забезпечити у своїх закладах пожежну безпеку, не чекаючи державних перевірок», — написав Зеленський.

Доповісти президенту про виконану роботу, актуальні проблеми та пропозиції потрібно до 10 січня 2020 року.

Нагадаємо, в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, вранці 4 грудня сталася пожежа, унаслідок якої загинула студентка. Ще 27 людей, серед яких 13 підлітків та 7 співробітників ДСНС, перебувають у лікарнях. У поліції повідомляють про 29 постраждалих.

Станом на ранок 5 грудня відкритого вогню не спостерігається, проводиться гасіння окремих осередків тління в будівлі. Причини загоряння наразі встановлюють.

В Одеській поліції розглядають дві версії займання: аварійну роботу електрообладнання та навмисний підпал

Поділитись: