Директорці Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу оголосили про підозру у службовій халатності.

Про це сказав глава поліції Одещини Олег Бех за результатами першого засідання урядової комісії з розслідування пожежі в одеському коледжі.

«Підозра вже одна оголошена керівнику коледжу. Вчора. Службова халатність. Безумовно є й інші фігуранти, і слідство триває», — заявив начальник Нацполіції Одещини.

Очільник обласної поліції також наголосив, що у закладі освіти були кошти для створення безпечних умов перебування дітей. За його словами, слідство має надати оцінку діям керівництва коледжу щодо того, як використовувалися ці кошти. Глава обласної поліції підтвердив, що йдеться про директорку коледжу. На сайті навчального закладу вказано, що цю посаду обіймає Любов Кочерга.

Крім того, у поліції наголошують, що у будівлі коледжу не знайшли жодного вогнегасника, лише кілька були під ліжком у коменданта. Глава поліції Одещини також додав, що автоматичної системи оповіщення про пожежну безпеку в будівлі не було: ні сигналізації, ні датчиків чутливості до диму та температури.

«У коледжі навчалися понад 600 учнів на платній основі, батьки яких сплачували від 10 до 14 тисяч гривень у рік на навчання. Тому були в коледжі кошти для того, щоб забезпечити нормальну безпеку дітей? Ну, мабуть, були», — додав Бех.

За словами Олега Беха, завершити слідство у цій справі та у справі пожежі в готелі «Токіо Стар» планують у першому кварталі року.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, сталася пожежа, яку гасили майже добу. Унаслідок неї, за останніми даними, загинули 12 людей, ще 30 людей постраждали, а четверо залишаються зниклими безвісти.

У поліції заявили, що розглядають дві версії займання: аварійну роботу електрообладнання та умисний підпал.

Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, у коледжі не було пожежної сигналізації.

Поділитись: