Жителька Баришівки на Київщині Оксана Пасенко, яка вказана позивачкою у судовій справі проти лоукостера SkyUp, написала заяву про відмову від позову.

Про це повідомляє програма «Схеми».

На підставі позову Пасенко Баришівський суд призупинив ліцензію авіаперевізника, проте жінка заявляє, що ніякого позову у суд не подавала.

За інформацією журналістів, 25 червня Державна авіаційна служба отримала від Пасенко копію відмови від позову.

«Ми не знаємо, чи зареєстрована вона в суді. Авіакомпанія копії поки не отримувала», — прокоментували цю інформацію в SkyUp.

Позовна заява, на підставі якої суд призупинив ліцензію перевізника, є в розпорядженні «Схем». У ній ідеться, що Пасенко купила квитки на рейс 17 травня до Шарм-ель-Шейха з вильотом з аеропорту «Київ» (Жуляни).

«16 травня, як зазначено в документі, «туристці» повідомили, що виліт переноситься на 20 травня через нібито відсутність літаків. Всі ці дані разом з добіркою негативних відгуків щодо авіакомпанії в мережі, «позивачка» вказала в заяві як причину відмови від поїздки», — зазначають журналісти.

Саме це і стало підставою для призупинення дії ліцензії компанії.

Водночас у SkyUp запевняють, що в той день рейси затримувались щонайбільше на 4 години, а не на три дні, й не в аеропорту «Київ», а в Борисполі, а з Жулян взагалі вильотів не було.

Нагадаємо, в коментарі журналістам Пасенко заявила, що ніколи не користувалася послугами компанії SkyUp і не подавала проти неї позов. Вона також розповіла, що написала заяву в поліцію.

12 червня стало відомо, що Баришівський суд Київської області призупинив ліцензію на здійснення перельотів українській авіакомпанії SkyUp. За словами представників авіакомпанії, позов подала особа, яка навіть не була її клієнтом.

SkyUp оскаржила рішення суду в апеляції, згодом в уряді доручили забезпечити діяльність української авіакомпанії.

18 травня 2018 року SkyUp отримав право на здійснення польотів.

Поділитись: