Жителька міста Баришівка Оксана Пасенко (ліворуч), вказана як позивачка у справі про заборону українському лоукостеру SkyUp здійснювати польоти
Фото:

«Радіо свобода»

Журналісти програми «Схеми» знайшли жінку, яка вказана як позивачка у справі про заборону українському лоукостеру SkyUp здійснювати польоти. Вона каже, що не зверталася до суду.

Про це повідомляє «Радіо свобода».

Йдеться про жительку міста Баришівка Оксану Пасенко. Саме Баришівській райсуд заборонив вітчизняному лоукостеру здійснювати польоти.

Пасенко у розмові з журналістами підтвердила, що це вона вказана як позивачка, яка нібито скаржилася на «системне невиконання зобов'язань перед клієнтами», зокрема затримку рейсів. Водночас жінка стверджує, що не подавала цей позов і ніколи не користувалася послугами компанії SkyUp.

Вона додала, що звернулася із заявою до поліції.

«Я позов написала, що я туди (до суду — ред.) не зверталась і не користувалась послугами (авіакомпанії — ред.)», — сказала Пасенко.

Правоохоронці прийняли заяву від жінки, хоча й та була без документів. Вона зареєстрована в Баришівському відділенні поліції Переяслав-Хмельницького відділу ГУНП в Київській області.

12 червня стало відомо, що Баришівський суд Київської області призупинив ліцензію на здійснення перельотів українській авіакомпанії SkyUp. За словами представників авіакомпанії, позов подала особа, яка навіть не була її клієнтом.

SkyUp оскаржила рішення суду в апеляції, згодом в уряді доручили забезпечити діяльність української авіакомпанії.

18 травня 2018 SkyUp отримав право на здійснення польотів.

Раніше SkyUp здійснила перший за останні 15 років авіарейс з аеропорту Полтави.

Нагадаємо, що SkyUp анонсував запуск у червні 2019 року рейсів Київ-Одеса та Харків-Одеса. Компанія планує продавати квитки на внутрішні перевезення за ціною від 500 гривень.

Поділитись: