Усть-Лабінський суд Краснодарського краю Росії на початку березня розгляне позов російського олігарха Олега Дерипаски до Анастасії Вашукевіч (відомої як «Настя Рибка») і Олександра Кирилова ( «Алекс Леслі»)

Усть-Лабінський суд Краснодарського краю Росії на початку березня розгляне позов російського олігарха Олега Дерипаски до Анастасії Вашукевіч (відомої як «Настя Рибка») і Олександра Кирилова ( «Алекс Леслі»).

Про це повідомив юрист Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального Іван Жданов.

Він додав, що Навальний не є стороною у розгляді цієї справи, тому додаткових матеріалів суд не надав. 

Раніше представник Дерипаски зазначив, що бізнесмен подав позов через те, що Рибка і Кирилов розмістили в соцмережах матеріали, що стосуються особистого життя підприємця без його згоди. За його словами, Дерипаска, «зрозуміло, що не давав згоди на розголошення особистої інформації».

Він також повідомив, що суд за клопотанням позивача заблокував доступ до персональних даних Дерипаски до моменту вирішення спору по суті. За словами юриста Фонду боротьби з корупцією, отримати в суді постанову про блокування їм не вдалося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто така Настя Рибка і як вона опинилася в центрі розслідування російського опозиціонера Навального.

8 лютого Навальний представив нове розслідування, у якому звинуватив у корупції заступника голови уряду Росії Сергія Приходька. У розслідуванні йшлося про те, що чиновник в серпні 2016 року провів три дні на яхті олігарха Дерипаски біля берегів Норвегії разом з «дівчатами з ескорт-агентств».

Навальний каже, що про «дівчат з ескорт-агентств» дізнався з Instagram і книги однієї з цих дівчат — Анастасії Вашукевіч, відомої як «Настя Рибка».

Навальний вважає «хабарем» те, що Дерипаска «катає на власній яхті чиновника найвищого рангу».

Крім цього, як стверджує опозиціонер, Приходько за хабарі придбав в Москві і Підмосков'ї нерухомість на загальну суму майже в мільярд рублів. Дерипаска, в свою чергу, на думку Навального, міг бути одним з посередників Кремля при втручанні Росії у вибори президента США в 2016 році. Саме цю тему олігарх і Приходько нібито обговорювали під час плавання на яхті.

Згодом «Настя Рибка» заявила про групове згвалтування на яхті, чим привернула до розслідування публічну увагу. Через деякий час вона заявила, що «пожартувала» про згвалтування і звернулась до президента Росії з проханням «допомогти у зміні законодавства з питання сексуальних переслідувань та пресингу чоловіків».

Дерипаска пообіцяв звернутись до суду через розслідування Навального. Згодом російське видання РБК повідомило, що після позову олігарха Дерипаски суд зобов'язав заблокувати розслідування Навального.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile