Право на отримання субсидії на сплату житлово-комунальних послуг в Україні мають близько 7 мільйонів домогосподарств.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його словами, з початком опалювального сезону в уряді ініціюють моніторинг процесу надання субсидій. Там зазначають, що безпідставна відмова у наданні субсидії є неприпустимою.

«Ми усунули обмеження, які заважали отримати допомогу. При органах соцзахисту створені окремі комісії, які мають враховувати окремі обставини кожної сім’ї, яка потребуватиме субсидії. Просив би, аби комісії приймали людей, і якщо є реальні життєві обставини, ставати на позиції громадян», — повідомив Гройсман.

Він додав, що за приблизними підрахунками уряду, близько 7 мільйонів українських родин маю право на субсидію.

Також зазначалось, що середній розмір субсидії для української родини складає 600-700 гривень.

Нагадаємо, що на засіданні уряду 19 жовтня ухвалили рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5%. Відтак, з 1 листопада вартість газу для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, 19 жовтня Кабінет міністрів України удосконалив порядок нарахування субсидії на сплату житлово-комунальних послуг. Так, відтепер субсидію будуть отримувати ті, хто має борги по ЄСВ з вини роботодавця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 5 способів утратити субсидію: як змінюється система надання державної допомоги

Раніше в уряді повідомляли, що відмова в отримання субсидії громадянам, які отримають дохід, що менший за мінімальну зарплату, є неправомірною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Бюджет-2019: дорога СБУ та дешевий уряд

На виплати субсидій громадянам для оплати комунальних послуг уряду може знадобитися додатково 7 мільярдів гривень.

Поділитись: