Вони вимагають відставки очільника патрульної поліції Києва Юрія Зозулі через те, що правоохоронці затримували та застосовували спецзасоби до праворадикалів на Марші рівності.

У Києві представники праворадикальних організацій зібралися на протест біля штабу Патрульної поліції. Вони вимагають відставки очільника патрульної поліції Києва Юрія Зозулі через те, що правоохоронці затримували та застосовували спецзасоби до праворадикалів на Марші рівності.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.


Фото:Колян Пастико/Громадське

Участь у протесті взяли близько сотні людей, серед яких представники ВО «Свобода», «Правого сектору» та С14.

Вони вигукували «Зозулю у відставку!» та закликали «завершити з поліцейським свавіллям».


Фото:Колян Пастико/Громадське

У прес-службі патрульної поліції Києва Громадському повідомили, що правоохоронці забезпечують порядок на протесті, жодних ускладнень немає.

У Києві 17 червня відбувся Марш рівності «КиївПрайд — 2018». Хода рушила о 10 ранку від Національної опери України та пройшла центром міста. Цього року Марш анонсували під гаслом  «Найвільніша подія літа».

Правоохоронці повідомляли, що участь у «КиївПрайді-2018» взяли 3,5 тисячі учасників.

Зранку, перед проведенням Маршу група людей намагалася перекрити шляхи проведення заходу. Сталися сутички між поліцією та учасниками акції, які ночували в центрі міста, «щоб висловити свій протест». 

Повідомлялося, що затримали загалом 57 людей, 5 правоохоронців постраждали. Ввечері 17 червня столична поліція відпустила усіх затриманих під час Маршу рівності.

Експерт Інституту соцдосліджень в ефірі Громадського заявив, що дії поліції щодо противників «Київпрайду» були недоцільні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018»(ФОТОРЕПОРТАЖ)

 

Поділитись: