Викликають багато питань дії поліції, яка на Марші рівності в Києві застосовувала спецзасоби проти учасників радикальних угруповань, які прийшли на контракцію.

Викликають багато питань дії поліції, яка на Марші рівності в Києві застосовувала спецзасоби проти учасників радикальних угруповань, які прийшли на контракцію.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив експерт Харківського інституту соціальних досліджень Денис Кобзін.

«У мене питання щодо застосування наручників, газу, наскільки це було обґрунтовано. Також є питання щодо затримань. Навіщо їх було затримувати, якщо їх відразу відпустили. І також питання, наскільки ефективно це будуть розслідувати (зазначимо, що станом на 20.06 не відомо про жодну заяву до поліції з боку радикально налаштованих – ред.)», — сказав Кобзін.

Він додав, що «неймовірна активність та підготовка» поліції під час охорони порядку на «Київпрайді»  «була дивною».

У Києві 17 червня відбувся Марш рівності «КиївПрайд — 2018». Хода рушила о 10 ранку від Національної опери України та пройшла центром міста. Цього року Марш анонсували під гаслом  «Найвільніша подія літа».

Правоохоронці повідомляли, що участь у «КиївПрайді-2018» взяли 3,5 тисячі учасників.

Зранку, перед проведенням Маршу група людей намагалася перекрити шляхи проведення заходу. Сталися сутички між поліцією та учасниками акції, які ночували в центрі міста, «щоб висловити свій протест». 

Повідомлялося, що затримали загалом 57 людей, 5 правоохоронців постраждали.

Ввечері 17 червня столична поліція відпустила усіх затриманих під час Маршу рівності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018»(ФОТОРЕПОРТАЖ)

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile